Přejít na navigaci
Pampers ® láska,spánek a zábava

   

Přidejte se k nám!

Získejte výhody od Pampers
Přidejte se k nám na internetové stránce Pampers a dostávejte kalendář Pampers baby nebo těhotenský kalendář přímo do vaší e-mailové schránky. Objevujte zajímavá nová fakta každý týden!

Dojdou vám občas plenky?

Máme pro vás řešení: objednejte si měsíční balení Pampers Monthly Box. Jedno balení obsahuje zásobu vašich oblíbených plenek na celý měsíc za skvělou cenu! Kupujte nyní u vybraných internetových prodejců.

Kdyby vaše děťátko mohlo
mluvit ...co by vám řeklo
o svých nocích?

Pro mnohé maminky to může být překvapující, ale sucho neznamená jen to, že plenka neprotéká. Zjistěte, jak plenka Pampers Active Baby-dry udržuje pokožku suchou uvnitř plenky.
Pampers activebaby-dry

Nové Pampers Premium Care
- naše nejlepší plenkové kalhotky
pro vaše batole

Nové dětské plenkové kalhotky Pampers Premium
Care mají široký a hebký pas, a protože jsou také
super suché, poskytují vašemu dítěti svobodu pro
objevování nových věcí bez přerušování.
Zjistěte více
Koupit nyní

Podívejte se! Naše internetová stránka je nová!

Objevte a hrajte si s novými a snadno použitelnými funkcemi naší internetové stránky, přizpůsobitelné nastavení s řadou zkušeností a
odborných rad určených pro vás a vaše dítě.

Pomocí slideru nastavte věk
vašeho dítěte od těhotenství až
po předškoláka a získáte jen
informace, které jsou pro
vás nejdůležitější.Zajímá vás, co se děje uvnitř?

Podívat se hned
0   lidí komentovalo
tento článek
 
12
 
0
Urazila jste pěkný kus cesty. Nyní se nacházíte v posledním období těhotenství, kdy vaše děťátko rychle roste a stále více se podobá novorozenci, s nímž se brzy setkáte. Podívejte se, co se bude dít ve třetím trimestru.
Číst Už jste skoro u konce: třetí trimestr
0   lidí komentovalo
tento článek
 
6
 
0
První koupání děťátka může trochu vzbuzovat obavu. A není se co divit: mytí vrtícího se nemluvněte, které může snadno vyklouznout z rukou, může být složité, když nemáte dost praxe. Ale žádný strach; s každým dalším koupáním to bude jednodušší a jednodušší. Získejte skvělé tipy a rady na koupání miminka.
Číst Koupání kojence: tipy a rady na koupání vašeho děťátka
1   lidí komentovalo
tento článek
 
6
 
1
Dostat dítě do postýlky (a přimět ho, aby tam zůstalo) může být problém. Podíváme-li se však na spánek z pohledu dítěte, může nám to pomoci nalézt některá dobrá řešení problémů týkajících se spánku. Zjistěte si více o dětech a spánku.
Číst Na co narazíte v noci: děti a problémy se spánkem
0   lidí komentovalo
tento článek
 
1
 
0
S láskou sledujeme, jak naše děťátka, která se právě naučila chodit, trénují chůzi. Podívejte se, o kolik se zlepší jejich rovnováha! Široká chůze batolat se zúží a prsty u nohou začnou směřovat dopředu, místo, aby vybočovaly. Chůze po schodech přijde na řadu jako další. Zjistěte více.
Číst Zvládněte to jako profesionál
0   lidí komentovalo
tento článek
 
2
 
0
Má-li vaše dítě problém naučit se chodit na nočník, nebojte se, je to normální. Pokud hledáte nějaké tipy a rady, zde je pár praktických řešení nejčastějších problémů týkajících se učení na nočník. Čtěte dál.
Číst Výzvy a učení chodit na toaletu