Dětské Čisticí Ubrousky Pampers Na Cesty

Certifikáty

Čistota pro vaše děťátko, dokonce i na cestách

Dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty odstraňují nečistoty z citlivé pokožky vašeho děťátka když není po ruce voda a mýdlo. A nezáleží na tom, kam jste se vydali.

Pomáhají odstraňovat bakterie

Dětské čisticí ubrousky na cesty obsahují 2x více šetrných čisticích složek* a hebký, pevný materiál, a díky tomu pomáhají odstraňovat nečistoty a bakterie z rukou, nohou, obličeje i těla vašeho děťátka.

*v porovnání s čisticími ubrousky Pampers Fresh Clean

Vyvinuté s ohledem na citlivou pokožku Vašeho děťátka

Naše čisticí ubrousky neobsahují alkohol ani barviva, a tím chrání pokožku vašeho děťátka.

Testováno a schváleno dermatology z organizace Skin Health Alliance

Dětské čisticí ubrousky na cesty jsou vhodné i pro nejcitlivější pokožku novorozenců.

Ta nejlepší ochrana, když není po ruce voda a mýdlo

Když jste venku a potřebujete odstranit nečistoty a bakterie z pokožky vašeho děťátka, voda a mýdlo nemusí být vždy po ruce. Proto jsme vyvinuli dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty: čistí citlivou pokožku vašeho děťátka a chrání ji, když jste mimo domov. Dezinfekční přípravky s alkoholem určené na ruce nejsou pro vaše děťátko bezpečné. Na rozdíl od nich neobsahují čisticí ubrousky Pampers na cesty žádný alkohol, aby nepoškozovaly citlivou pokožku vašeho děťátka.

Recenze zákazníků

0
(0)

    Značka Pampers nezaručuje přesnost žádného ze zde uvedených prohlášení či tvrzení o produktech a nepropaguje žádné názory vyjádřené v této sekci.

    Pokud vyberete nebo zakoupíte produkty prostřednictvím odkazů na tomto webu, společnost Procter & Gamble Company může přijímat transakční data a může je kombinovat s dalšími informacemi, aby vám poskytla relevantnější online reklamu v souladu se svými zásadami ochrany osobních údajů.

    Souhlas pro soubory cookies