Dětské Čisticí Ubrousky Pampers Na Cesty

Certifikáty

  • Certifikáty

Čistota pro vaše děťátko, dokonce i na cestách

Dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty odstraňují nečistoty z citlivé pokožky vašeho děťátka když není po ruce voda a mýdlo. A nezáleží na tom, kam jste se vydali.
Pampers Hygiene-Wipes
Doodle
Pomáhají odstraňovat bakterie

Dětské čisticí ubrousky na cesty obsahují 2x více šetrných čisticích složek* a hebký, pevný materiál, a díky tomu pomáhají odstraňovat nečistoty a bakterie z rukou, nohou, obličeje i těla vašeho děťátka.

*v porovnání s čisticími ubrousky Pampers Fresh Clean

60x60 doodle 0-
Vyvinuté s ohledem na citlivou pokožku Vašeho děťátka

Naše čisticí ubrousky neobsahují alkohol ani barviva, a tím chrání pokožku vašeho děťátka.

Pampers Hygiene-Wipes spottydress
HYPOALLERGENIC 60x60
Testováno a schváleno dermatology z organizace Skin Health Alliance

Dětské čisticí ubrousky na cesty jsou vhodné i pro nejcitlivější pokožku novorozenců.

Pampers-Wipes-IMG-lokalizace cz
Ta nejlepší ochrana, když není po ruce voda a mýdlo

Když jste venku a potřebujete odstranit nečistoty a bakterie z pokožky vašeho děťátka, voda a mýdlo nemusí být vždy po ruce. Proto jsme vyvinuli dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty: čistí citlivou pokožku vašeho děťátka a chrání ji, když jste mimo domov. Dezinfekční přípravky s alkoholem určené na ruce nejsou pro vaše děťátko bezpečné. Na rozdíl od nich neobsahují čisticí ubrousky Pampers na cesty žádný alkohol, aby nepoškozovaly citlivou pokožku vašeho děťátka.

Recenze zákazníků

(0)

Značka Pampers nezaručuje přesnost žádného ze zde uvedených prohlášení či tvrzení o produktech a nepropaguje žádné názory vyjádřené v této sekci.

heart

Pokud vyberete nebo zakoupíte produkty prostřednictvím odkazů na tomto webu, společnost Procter & Gamble Company může přijímat transakční data a může je kombinovat s dalšími informacemi, aby vám poskytla relevantnější online reklamu v souladu se svými zásadami ochrany osobních údajů.

Souhlas pro soubory cookies