the pampers promise safety for your baby

Pampers, to je příslib bezpečí pro vaše dítě

Náš závazek
Pro pracovníky společnosti Pampers není nic důležitějšího než bezpečnost vašeho miminka. Můžete se na nás absolutně spolehnout, že vám poskytujeme bezpečné, vysoce kvalitní výrobky, které vám pomáhají vaše děťátko chránit a pečovat o ně tak, jako bychom pečovali o své vlastní. Výrobní proces naší společnosti vychází z vědeckých poznatků a je základem našeho způsobu bezpečného zlepšování života miminek a jejich rodin.

Některým složkám se vyhýbáme
V rámci prvního kroku našeho bezpečnostního procesu vyloučíme všechny složky, které by mohly být ve výrobku určeném pro miminka nebo děti považovány za nebezpečné.

Pokládáme si otázky
Jako vědci i sami rodiče začínáme se zdravou dávkou skepticismu, co se týče bezpečnosti nějaké složky.

Chápeme, že tyto složky budou používány ve výrobcích pro miminka, a pokud nejsme přesvědčeni o bezpečnosti nějaké složky, nepoužijeme ji.

Stanovíme rozmezí bezpečnosti
Stanovíme bezpečnou úroveň pro každou složku, kterou používáme, a to na základě stejného vědeckého procesu používaného regulačními úřady po celém světě (FDA, EPA, WHO, EU atd.).

Rozhodneme o používání bezpečného výrobku
Ve společnosti Pampers a P&G spolupracuje více než 700 vědců a profesionálů s předními zdravotnickými odborníky – například dětskými dermatology – což zajišťuje, že naše výrobky Pampers splňují veškeré bezpečnostní a regulační předpisy po celém světě.

Hodnotíme všechny složky v konečném výrobku, abychom mohli potvrdit, že jejich současné použití spadá do rozmezí bezpečnosti, a to jak z hlediska spotřebitelů, tak životního prostředí. Provádíme rozsáhlá testování, díky nimž mohou maminky používat naše výrobky v reálné praxi a díky kterým naše výrobky splňují nejvyšší průmyslové standardy bezpečnosti, výkonnosti a kvality.

Monitorujeme použití a nové informace
Pokud jde o naše děti, nic neodbýváme. I po dokončení vývoje výrobku nadále monitorujeme prodej svých výrobků v obchodech pomocí spotřebitelských organizací a prostřednictvím pečlivé a detailní výroby a kontrol kvality na trhu.

Mohlo by se vám líbit: