Testování bezpečnosti, plenky, plenkové kalhotky a dětské čisticí ubrousky Pampers

Testování bezpečnosti, plenky, plenkové kalhotky a dětské čisticí ubrousky Pampers

Plenky, plenkové kalhoty a dětské čisticí ubrousky Pampers jsou vyrobeny z materiálů, které jsou důkladně testovány a u nichž se prokáže bezpečnost. Námi používané materiály jsou běžné u většiny plenek a každý den je bezpečně používá 25 milionů dětí po celém světě.

Kdykoli u výrobků Pampers něco měníme, používáme pouze takové materiály, které už v našich plenkách a čisticích ubrouscích bezpečně používáme nebo které byly důkladně testovány a u nichž se bezpečnost prokázala.

Jedním z příkladů testování, které provádíme, je test kompatibility s pokožkou a test citlivosti u dětských čisticích ubrousků Pampers. Díky těmto testům jsme schopní prokázat, jak pokožka reaguje na naše pleťové mléko a na čisticí ubrousky celkově.

Tento test se provádí na vzorku dospělých osob s pokožkou vykazující citlivost na různé výrobky, jako jsou prací prostředky, parfémy, výrobky osobní hygieny, antiperspiranty nebo deodoranty, pleťové krémy a pleťové vody.

Pomocí náplasťového testu aplikujeme naše pleťové mléko nebo přímo čisticí ubrousek na pokožku a porovnáváme reakci pokožky se srovnávací náplastí, kterou byla aplikována destilovaná voda nebo běžný fyziologický roztok. Tento test už celá desetiletí používá řada výrobců spotřebního zboží. Ve všech studiích prováděných za pomoci náplasťových testů se shodně prokazuje, že dětské čisticí ubrousky Pampers jsou k pokožce šetrné jako voda a nezpůsobují žádné podráždění.

Zatímco tyto klinické testy se obvykle provádí na dospělých, reakce dětí v reálném životě pečlivě sleduje tým našich odborníků. Během posledního desetiletí byly uskutečněny a publikovány studie a analýzy, které prokázaly bezpečnost, efektivitu a šetrnost dětských čisticích ubrousků Pampers - dokonce i u kojenců s citlivou pokožkou. Náš výzkum, na který dohlížejí dermatologové, shodně zjišťuje, že jsou naše dětské čisticí ubrousky stejně šetrné jako voda a žínka.

Ve studii publikované v roce 2001 v časopise Journal of the European Academy of Dermatology and Venerology dosáhly ve skutečnosti dětské čisticí ubrousky na stupnici závažnosti podráždění, která pracuje s hodnotami 0 (žádné) až 3 (těžké), nižších hodnot (dětské čisticí ubrousky 0,831 oproti 1,019 u vody a žínky).

Posledním krokem v komplexním testování bezpečnosti Pampers jsou připomínky rodičů, kteří používají naše produkty doma. Jejich zpětnou vazbu týkající se bezpečnosti sledujeme, zaznamenáváme a řídíme se jí.

Máme zájem o informace od rodin, které používají naše výrobky. Navíc jsme vyškolili odborníky specializované na péči o zákazníky, kteří odpovídají na telefonáty a e-maily. Oceňujeme zpětnou vazbu od spotřebitelů, protože je pro nás důležité vědět o jakýchkoli obavách rodičů. Chceme zachovávat nejvyšší standardy kvality výrobků a udržet spokojenost zákazníků.

Naši odborníci na kvalitu a vývoj výrobků jsou v těsném kontaktu s našimi týmy pro péči o zákazníky, čímž se vytváří nepřetržitý cyklus zpětné vazby od zákazníků, kontroly kvality a zlepšování výrobků.

Kontaktujte nás (800113322), kdykoli se budete chtít na něco zeptat, nebo se podělit o zkušenosti s Pampers. Děkujeme!

Mohlo by se vám líbit: