Jak dětské čisticí ubrousky Pampers® fungují a z čeho jsou vyrobeny?

Každá složka dětských čisticích ubrousků Pampers má určitou úlohu. Všechny ale mají stejný účel: poskytnout vašemu dítěti bezpečnost, čistotu a ochranu.

Zde je vše, co obsahují naše dětské čisticí ubrousky. Dříve než přijdou dětské čisticí ubrousky do kontaktu s pokožku dítěte, jsou dermatologicky a klinicky testovány jako ostatní produkty Pampers®.

100% bezpečné, naprosto transparentní složení

Než se složky stanou součástí dětských čisticích ubrousků Pampers®, procházejí přísným výběrem.

Naši výzkumní pracovníci spolupracují s pediatry, dětskými dermatology a toxikology, aby potvrdili bezpečnost vybraných složek a produktů vyrobených pro děti.

Všechny složky, které používáme, jsou dermatologicky testované a splňují kritéria hodnocení vědeckého výboru EU pro bezpečnost spotřebitelů, SCCS/1564/15.

Jak dětské čisticí ubrousky Pampers® fungují a z čeho jsou vyrobeny?

Materiál podobný látce: je vyrobený z regenerované celulózy a polypropylénu nebo polyesteru. Tato vlákna vytvářejí jemnou, měkkou a elastickou látku, která je šetrná k dětské pokožce. A zaručují absorpci jako houba.

Chcete vědět více?

  • Celulóza, kterou používáme k výrobě dětských čisticích ubrousků Pampers®, je regenerovaná a pochází z udržitelných zdrojů.

  • Polypropylén a polyester jsou velmi odolná vlákna, která se nelámou, takže zabraňují tvorbě žmolků a snižují tření o pokožku.

Dermatologicky testované pleťové mléko na bázi vody:

  • Základ pleťového mléka: je vyrobené z čištěné vody (alespoň 97 % vody).

  • Systém vyváženého pH: pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pH kůže a zabraňuje podráždění pokožky. Všechny jsou na rostlinné bázi: lze je nalézt v mnoha citrusových plodech! Skládají se z kyseliny citronové a citronanu sodného.

  • Jemné emulgátory/ošetřující látky: pomáhají z dětské kůže odstraňovat mastnotu. Jako jejich součást používáme složku získanou z kokosu, která se nazývá kaprylové nebo kaprinové triglyceridy, a to v kombinaci s hydrogenovaným ricinovým olejem, xanthanovou gumou (přirozeně získaná složka) a dimethiconem, přičemž všechny tyto látky jsou klinicky ověřené a k dětské pokožce šetrné.

  • Konzervační látky: předtím, než se čisticí ubrousek použije, udržují ho svěží a pomáhají zabránit kontaminaci, když je balení otevřené. Pro bezpečné používání i po otevření balení a použití několika ubrousků! Konzervační látky použité v dětských čisticích ubrouscích Pampers® jsou klinicky ověřené a k dětské pokožce šetrné (benzoát sodný, disodium EDTA, sorbitan caprylate).

Protože chceme vašemu dítěti poskytnout 100% bezpečné čisticí ubrousky, jsou některé věci, které do ubrousků nepřidáváme.

Pampers® do svých výrobků nepřidává žádné nežádoucí látky. Bezpečnost dětí je vždy naší největší prioritou.

Do dětských čisticích ubrousků NEPŘIDÁVÁME následující látky:

Etanol, phenoxyethanol, parabeny, ftaláty nebo elementární chlór.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se plenek Pampers®, podívejte se na naši stránku s nejčastějšími dotazy nebo zavolejte na naši zákaznickou linku:

Souhlas pro soubory cookies