Společná iniciativa značky Pampers a organizace UNICEF doposud pomohla eliminovat tetanus rodiček a novorozenecký tetanus v 17 zemích. V současné době usilujeme o eliminaci této nemoci v dalších 19 zemích.

Pampers a UNICEF společně usilují o eliminaci novorozeneckého tetanu na celém světě.

Dnes můžeme s potěšením oznámit, že jsme pomohli tuto nemoc eliminovat v 19 zemích - Burkina Faso, Republika Guinea Bissau, Východní Timor, Kamerun, Laoská lidově demokratická republika, Ghana, Uganda, Libérie, Tanzánie, Pobřeží slonoviny, Sierra Leone, Gabon, Barma, Senegal, Kambodža, Mauretánie a Madagaskar - a nadále podporujeme UNICEF v dalších 19 zemích, kde tato nemoc stále představuje hrozbu.

Od začátku partnerství se dostává vakcína k matce a jejímu dítěti každou sekundu. Na celém světě pomáháme chránit 100 milionů matek a jejich dětí před novorozeneckým tetanem. Stále však zůstává v ohrožení 67 milionů matek a jejich novorozené děti.

Stručně řečeno: naše tvrdá práce tím nekončí. Společně s organizací UNICEF a s pomocí nadšených rodičů, jako jste vy, chceme jít ještě o krok dále a přispět k úplné eliminaci novorozeneckého tetanu na celém světě.