Pampers a UNICEF společně proti novorozeneckému tetanu

Pomozte [tesco_logo](https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/search?query=pampers) získat 500 000 vakcín*

1 balení = 1 vakcína, která zachrání život.**

Každé dítě si zaslouží, aby mu někdo podal pomocnou ruku. Bez ohledu na to, kdy nebo kde se narodí.

Staňte se takovou pomocnou rukou i vy, tím, že koupíte jakékoli balení plenek Pampers v Tesco. Darujete tak jednu vakcínu, která zachrání život, a v rozvojových zemích pomůže dětem ohroženým novorozeným tetanem. Novorozenecký tetanus je jednou z nejčastějších příčin novorozenecké úmrtnosti v rozvojových zemích. Lze mu však snadno předcházet zavedením hygienických porodních postupů a očkováním.

V roce 2006 se značka Pampers zavázala k pomoci organizaci UNICEF a začala poskytovat vakcíny proti novorozeneckému tetanu, které v rozvojových zemích zachraňují životy. Od začátku tohoto programu se každou sekundu dostává vakcína k matce a jejímu dítěti. Pomohli jsme tak eliminovat tuto nemoc ve 24 zemích. V současné době chráníme více než 100 milionů matek a zachraňujeme životy více než 788 tisíc novorozenců.

Ačkoli jsme dosáhli značného pokroku, představuje novorozenecký tetanus pořád hrozbu ve 14 zemích. Naším společným cílem je eliminace této nemoci do roku 2020. I vy můžete pomoci. Pro váš dar stačí zakoupit balení Pampers v Tescu v období od 1. listopadu do 31. prosince 2018. 1 balení Pampers = 1 vakcína proti novorozenému tetanu, která zachrání život **.

Přejeme vám a vašemu dítěti vše nejlepší!

*Vztahuje se na nákup v prodejnách Tesco v Polsku, Maďarsku, České Republice a na Slovensku v období 1.11.-31.12.2018 **Za každé balení Pampers (Pampers Sleep&Play, Pampers Active Baby , Pampers Premium Care, Pampers Pants) zakoupené od 1. listopadu do 31. prosince 2018 podpoří Procter and Gamble organizaci UNICEF částkou 2,10 Kč na boj proti novorozeneckému tetanu. Tato částka odpovídá například nákladům na jednu vakcínu proti tetanu, nebo přispívá na její doručení. Unicef nepropaguje žádnou značku ani výrobek. Více informací najdete na stránkách www.pampers.cz nebo www.unicef.org.

Souhlas pro soubory cookies