Pomáháme komunitám vzkvétat

Pomoc dětem a rodinám při katastrofě

Náš globální program reaguje rychle a účinně v případě přírodních katastrof a zajišťuje a doručuje postiženým rodinám dětské plenky. Po zemětřesení, které v roce 2013 postihlo čínské město Ja-an, jsme zajistili a dodali ve spolupráci s charitativní organizací Sichuan Charity Federation rodinám v nouzi 500 000 dětských plenek.

Ohrožené děti

• Zdravotnické služby a lékařské prohlídky se prostřednictvím mobilních klinik Pampers dostaly už k téměř 2 miliónům rodin na různých místech v Africe a Asii.

• V Latinské Americe spolupracujeme s organizací United Way a podporujeme dětský domov Malambo v San José, pro nějž pomáháme zajišťovat dobrovolníky, vybavení, finanční pomoc a dětské plenky, které se tak dostanou do instituce podporující všechny aspekty dětského vývoje.

Investujeme do rozvoje komunit

Náš obrat roste a s ním i naše podpora komunit – investujeme do pracovních pozic a usilujeme o zlepšení pracovních norem.

• V současné době máme na celém světě 30 závodů vyrábějících Pampers a stále investujeme do nových, jako je například náš nový závod v Jižní Africe, kde vzniklo přes 500 nových pracovních míst.

Růst firmy neznamená pouze finanční investice. Důležitý je také náš závazek coby zaměstnavatele zlepšovat pracovní standardy, a proto v každém závodě na světě, který vyrábí Pampers, používáme stejná pravidla zajišťující bezpečnou a etickou pracovní praxi.

Neustále hledáme způsoby, jak na místech, kde působíme, podporovat místní komunity, čímž také dokážeme pomoci zdravému vývoji dětí a jejich rodin.

Souhlas pro soubory cookies