Dětské čisticí ubrousky Pampers® Harmonie Protect & Care

Chrání přirozené pH pokožky vašeho děťátka

Jedinečné složení, které pomáhá obnovovat přirozené pH pokožky

Enzymy v moči a stolici mohou měnit pH pokožky vašeho děťátka, a tak zvyšovat riziko podráždění a vyrážky. Vodou navlhčená bavlněná látka pokožku sice čistí, ale nechrání. Čisticí ubrousky Pampers Harmonie Protect & Care se šetrnými ochrannými složkami obnovují přirozenou hodnotu pH pokožky vašeho děťátka a snižují tak riziko jejího podráždění.

Co naše dětské čisticí ubrousky obsahují?

My v Pampers dbáme především o zdraví vašeho děťátka. Proto věnujeme velkou pozornost výběru materiálů, které jsou součástí našich výrobků.

Šetrné a účinné čištění

Základem našich čisticích ubrousků je také vysoký obsah čištěné vody, díky které pečují o citlivou pokožku novorozeného děťátka.

Čisticí ubrousky s 0 % parfemace, alkoholu a plastů

Jsou speciálně navrženy pro co nejšetrnější možnou péči o citlivou pokožku vašeho děťátka. Můžete je používat na obličej, ručičky a zadeček a dokonce jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku novorozenců.

Mimořádně šetrné

Jsou vhodné dokonce i pro velmi citlivou pokožku novorozenců.

Certifikace

Dermatologicky testováno

Schváleno dermatology z organizace Skin Health Alliance​

Bezpečnost děťátka je pro nás prioritou číslo 1

Bezpečnost děťátka je prioritou číslo 1 pro nás stejně jako pro vás.

Plenky a čisticí ubrousky Pampers vyrábíme z pečlivě vybraných a ověřených materiálů.

Pomozte i vy! Vyhoďte je do koše, nesplachujte je.

Věděli jste, že správná likvidace použitých předvlhčených čistících ubrousků minimalizuje jejich dopad na životní prostředí? Chápeme, že je lákavé a pohodlné například spláchnout je do záchodu, zdá se to jako perfektní a pohodlné řešení. Ale pozor! Tento produkt může ucpat kanalizační systém, a při nesprávném způsobu likvidace může vést k negativním důsledkům pro naši planetu. Pokud jde o použité předvlhčené čistící ubrousky, vyhoďte je do koše, nesplachujte je.

Recenze zákazníků

    Značka Pampers nezaručuje přesnost žádného ze zde uvedených prohlášení či tvrzení o produktech a nepropaguje žádné názory vyjádřené v této sekci.

    Souhlas pro soubory cookies