Co není součástí plenek a dětských čisticích ubrousků Pampers

Co není součástí plenek a dětských čisticích ubrousků Pampers

Pro Pampers není nic důležitějšího než šťastný a zdravý vývoj vašeho dítěte. Proto jsme se u složek, které přidáváme – a také které nepřidáváme – do plenek, plenkových kalhotek a dětských čisticích ubrousků Pampers zavázali plnit příslib bezpečnosti. Všechny výrobky Pampers jsou vyrobeny z komponentů, které jsou důkladně prověřené a u nichž se prokázala bezpečnost. Námi používané materiály jsou běžné u většiny výrobků pro děti a každý den je bezpečně používá 25 milionů dětí po celém světě.

PŘÍSLIB BEZPEČNOSTI

Příslib bezpečnosti Pampers:

  • Check Šťastný a zdravý vývoj dítěte je naší nejdůležitější prioritou.
  • Check Všechny výrobky Pampers a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou dermatologicky testovány a dříve, než přijdou do kontaktu s dětskou pokožkou, procházejí důkladným posuzováním bezpečnosti a výkonu.

Náš proces hodnocení bezpečnosti: jak zajišťujeme, aby byly naše výrobky Pampers bezpečné a šetrné

Na začátku procesu vývoje nové plenky vybíráme složky, které jsou pro použití ve výrobku pro děti bezpečné. Ve všech fázích takového vývoje vyhodnocuje Pampers všechny složky, materiály, procesy a finální výrobky, aby byly pro děti bezpečné a šetrné. Řídíme se nejvyššími a nejpřísnějšími globálními bezpečnostními normami, které stanovují přední organizace po celém světě.

Jennifer Counts, Ph.D.

U nás v Pampers klademe největší důraz na zdraví a bezpečnost dětí. Jako vědecká pracovnice Pampers a školená toxikoložka neúnavně pracuji na tom, aby byly naše výrobky bezpečné, vyhovující a efektivní pro děti. Jako matka dvou dcer sama chápu důležitost tohoto příslibu bezpečnosti. Důvěřuji našim bezpečnostním procesům.

Jennifer Counts, Ph.D.
Vědkyně Pampers a matka

Co do výrobků Pampers nepřidáváme

Abychom pomohli odpovídat na dotazy rodičů týkající se složek, které do plenek a čisticích ubrousků Pampers nepřidáváme, sestavili jsme seznam těchto ingrediencí.*

Máte-li jakékoli otázky ohledně výrobků Pampers, podívejte se na stránku s nejčastějšími dotazy nebo zavolejte na číslo 800 11 33 22.

- Bisfenol A (BPA)

- Dioxiny

- Disperzní barviva

- Elementární chlor

Pampers do svých plenek nepřidává chlor. Při čištění vláken v plenkách používáme elementární proces bělení bez chloru.

- Líh (ethanol)/ alkohol

Plenky, plenkové kalhotky a dětské čisticí ubrousky Pampers jsou bez alkoholu, což v obecném chápání znamená, že neobsahují líh a isopropylalkohol. Tyto druhy alkoholu by mohly citlivou dětskou pokožku vysušovat.

- Latex z přírodního kaučuku

- Těžké kovy jako olovo a rtuť

- Organotiny

- Polycyklické aromatické uhlovodíky (PAH)

- Pesticidy

- Parabeny (viz níže uvedené konzervační látky)

- Fenol

- Polyvinylchlorid (PVC)

- Specifické konzervační látky

Pampers ve svých plenkách nepoužívá konzervační látky. Konzervační látky pro naše dětské čisticí ubrousky pečlivě vybíráme tak, aby výrobek udržovaly čistý a svěží. Nepoužíváme MIT ani CMIT, formaldehyd nebo uvolňovače formaldehydu, parabeny, kvarterní amoniové sloučeniny (QAC), ani triclocarban nebo triclosan.

*Některé z těchto látek se přirozeně vyskytují v životním prostředí, a proto mohou být ve stopových množstvích přítomné v širokém spektru běžně používaných výrobků pro domácnost, od plenek až po pitnou vodu.

Mohlo by se vám líbit: