Pampers: bezpečně navržené, aby byly děti šťastné a zdravé

Pampers: bezpečně navržené, aby byly děti šťastné a zdravé

Bezpečnost dítěte je pro maminky nejdůležitější prioritou ještě dlouho před tím, než přijde první dětský úsměv či první krok. My v Pampers se řídíme stejnou zásadou. Pro Pampers není nic důležitějšího než šťastný a zdravý vývoj vašeho dítěte.

PŘÍSLIB BEZPEČNOSTI

Příslib bezpečnosti Pampers:

  • Check Šťastný a zdravý vývoj dítěte je naší nejdůležitější prioritou.
  • Check Všechny výrobky Pampers a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou dermatologicky testovány a dříve, než přijdou do kontaktu s dětskou pokožkou, procházejí důkladným posuzováním bezpečnosti a výkonu.

Maminky a zdravotníci důvěřují bezpečným a kvalitním plenkám, plenkovým kalhotkám a dětským čisticím ubrouskům Pampers už dlouho – a mají k tomu dobrý důvod. Od roku 1961 je značka Pampers lídrem inovací v oblasti jednorázových plenek a výzkumu zdraví pokožky, přičemž klade hlavní důraz na bezpečnost. I nadále jsou naším cílem vylepšení, díky kterým je dítě v suchu a v pohodlí a plenka mu padne, a stále se snažíme, aby byl každý komponent našich výrobků vysoce kvalitní.

Každý z našich produktů je vyvinut s péčí a prochází kontrolou bezpečnosti ve všech fázích vývoje. Zjistěte více o našich výrobcích a o tom, jak fungují, na internetových stránkách, které představují plenky Pampers, plenkové kalhotky Pampers Pants a dětské čisticí ubrousky Pampers.

Chcete se zeptat? Podívejte se na stránku s nejčastějšími dotazy.

Kontaktujte nás (800113322 ), kdykoli se budete chtít na něco zeptat, nebo se podělit o zkušenosti s Pampers. Děkujeme!

Mohlo by se vám líbit: