Příslib Pampers: bezpečnost pro vaše dítě

Příslib Pampers: bezpečnost pro vaše dítě

Náš příslib

Rodiče věří při péči o děti značce Pampers již více než 50 let. Každý den usilovně pracujeme na tom, abychom si tuto důvěru zasloužili tím, že vám poskytujeme bezpečné, vysoce kvalitní výrobky, které pomáhají o děti pečovat a chránit je.

Při výrobě plenek používáme bezpečné a jemné materiály

Plenky, plenkové kalhotky a dětské čisticí ubrousky Pampers jsou dermatologicky testované. Jsou vyrobené z komponentů, které jsou důkladně prověřené a u kterých se prokázala bezpečnost. Našimi partnery jsou přední pediatři, pediatričtí dermatologové a odborníci na bezpečnost, kteří potvrzují, že materiály používané v našich výrobcích jsou bezpečné pro děti. Námi používané materiály jsou běžné u většiny plenek, plenkových kalhotek a dětských čisticích ubrousků a každý den je bezpečně používá 25 milionů dětí po celém světě. Pokud se chcete o složení našich výrobků dozvědět více, přečtěte si náš článek o tom, co je v plenkách, plenkových kalhotkách a dětských čisticích ubrouscích Pampers obsaženo.
Také my, vědci, jsme rodiče, a tak při zkoumání bezpečnosti každé složky vždy začínáme se zdravou dávkou skepse. Pečlivě posuzujeme všechny materiály, které by ve složení výrobků pro děti mohly být považovány za nebezpečné. Pokud o bezpečnosti takové složky nejsme přesvědčeni, nepoužíváme ji.

Definujeme bezpečný způsob používání výrobku

Řídíme se nejvyššími a nejpřísnějšími globálními bezpečnostními normami, které stanovují přední organizace po celém světě. Pro každou složku, kterou používáme, definujeme bezpečnou úroveň za použití stejného vědeckého postupu, který používají regulační agentury po celém světě, například WHO, EU, EPA a FDA.
Více než 700 vědců a profesionálů v Pampers a ve společnosti P&G spolupracuje s předními zdravotními odborníky, jako jsou pediatři a dětští dermatologové, aby naše výrobky pro děti splňovaly všechny bezpečnostní a regulační požadavky na celém světě.
Také vyhodnocujeme všechny složky našich výrobků, abychom potvrdili, že je jejich skutečné použití bezpečné jak pro spotřebitele, tak pro životní prostředí. Provádíme rozsáhlá testování, abychom umožnili maminkám vyzkoušet naše výrobky ve skutečných životních situacích, a abychom zajistili dodržování nejvyšších průmyslových standardů bezpečnosti, výkonnosti a kvality.

Pečlivě monitorujeme bezpečnost a kvalitu

Bezpečnost je – když jde o děti – naší hlavní prioritou. Dokonce i po ukončení vývoje našich výrobků dále sledujeme jejich bezpečnost a kvalitu. Ve všech fázích výrobního procesu máme zavedené přísné systémy kvality, kontroly kvality provádíme také přímo v prodejnách a pozorně nasloucháme maminkám a tatínkům, kteří kupují naše výrobky a obrátí se se zpětnou vazbou a otázkami na náš tým péče o zákazníky. Máte-li další dotazy, zavolejte na číslo 800 11 33 22.

Mohlo by se vám líbit: