packs

Pampers a UNICEF společně proti novorozeneckému tetanu

1 balení = 1 vakcína* proti novorozeneckému tetanu

Od roku 2006 pomohla kampaň Pampers 1 balení = 1 vakcína* eliminovat novorozenecký tetanus již v 19 zemích. Vakcína, která zachrání život, se tak v zemích rozvojového světa dostává k matce a jejímu dítěti každou sekundu.

UNICEF se postará o to, aby byly vakcíny dodávány do vzdálených oblastí, ve kterých představuje přístup ke zdravotnickým službám, a především péče o rodičky, obrovskou logistickou a finanční výzvu.

Ženy obvykle rodí doma, v nehygienických podmínkách - spory tetanu mohou projít přes odstřiženou pupeční šňůru a infikovat jak matku, tak i dítě. Dobrou zprávou je, že této tragické chorobě lze předcházet pomocí několika očkování levnou vakcínou. A to je místo, kde do děje vstupujeme my.

S vaším přispěním může naše kampaň 1 balení = 1 vakcína* pomoci eliminovat novorozenecký tetanus všude.

*Za každé balení Pampers s logem UNICEF zakoupené od 1. října do 31. prosince 2017 podpoří Procter and Gamble organizaci UNICEF částkou 2,10 Kč na boj proti novorozeneckému tetanu. Tato částka odpovídá například nákladům na jednu vakcínu proti tetanu, nebo přispívá na její doručení. Unicef nepropaguje žádnou značku ani výrobek. Více informací najdete na stránkách www.pampers.cz nebo www.unicef.org.

Mohlo by se vám líbit: