Plenky Pampers Pure Protection

Plenky Pampers Pure Protection pomáhají chránit pokožku vašeho dítěte
Plenky Pampers Pure Protection
  1. Plenky

Jsou vyrobené z prémiové bavlny, měkkých rostlinných vláken a dalších pečlivě vybraných materiálů.

0 % parfemace, bělidel na bázi chloru a latexu, 100% pocit sucha od značky Pampers. Je klinicky prokázáno, že jsou hypoalergenní pro citlivou pokožku vašeho dítěte. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection spolehlivý pocit sucha po dobu až 12 hodin. Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat také díky veselým obrázkům a indikátoru vlhkosti pro větší jistotu. Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů a za použití 100% obnovitelné elektrické energie.

  1. Certifikáty a ocenění

cotton enhancedoeko-textgreen-e

100% ochrana od značky Pampers

Neměli byste být nuceni dělat kompromisy, proto plenky Pampers Pure Protection nabízejí až 12 hodin spolehlivé ochrany proti protečení a indikátor vlhkosti pro větší jistotu.

Vylepšené bavlnou

Vyrobené z bavlny a měkkých rostlinných vláken. Nadýchaná buničina z udržitelných zdrojů a další pečlivě vybrané materiály.

0 % parfemace, bělidel na bázi chloru

Plenky Pampers Pure Protection neobsahují ani pleťové mléko ani žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny.

Dermatologicky testované

Pro starostlivou ochranu pokožky.

Obnovitelná elektřina

Certifikovaná střediskem pro větrnou energii Buckeye v Kansasu.

Opětně použitých, recyklovaných nebo obnovených materiálů

99,35 % všech materiálů vstupujících do továrny pochází ze zdrojů, které byly v loňském roce buď opětně použité, recyklované nebo obnovené.

Odpad z výroby

Žádný odpad z výroby nejde na skládky nebezpečného odpadu, ale je recyklován nebo opětně použit.