Růstový graf děťátka

Sledujte výšku, hmotnost a obvod hlavy svého děťátka a pomocí našeho jednoduchého nástroje tyto hodnoty porovnávejte s průměrným růstem.

Vyplňte údaje o svém děťátku*:

What is your child*
Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Náš nástroj vychází z růstových grafů chlapců a dívek vytvořených organizací WHO** a slouží ke sledování vývoje vašeho děťátka. Stačí zadat údaje vašeho miminka a my porovnáme jeho výšku, hmotnost a obvod hlavy s průměrnou hodnotou.

Děťátko vám roste před očima a každý další den přináší nový milník, velký nebo malý, v jeho vývoji. Průběžné sledování růstu děťátka je užitečný způsob, jak po celé dětství měřit jeho pokroky.


Kalkulačka růstového grafu (nebo také percentilová kalkulačka) je nástroj, který vám pomůže měřit a sledovat růst vašeho děťátka. Tento náš nástroj můžete používat pro sledování jeho růstu od narození až do 2 let. Grafy navíc ukazují růst děťátka v percentilech – to je důležité měřítko porovnávající jeho růst s jinými miminky stejného věku a pohlaví.


Jednoduše zadejte poslední zjištěné míry svého děťátka a klikněte na „sledovat růst děťátka“. Náš nástroj zpracuje jeho váhu, výšku a obvod hlavy a zakreslí tyto údaje do srozumitelného grafu.

*Zadejte údaje z posledních měření vašeho děťátka. **Zdroj: Světová zdravotnická organizace (World Health Organization, WHO)

Souhlas pro soubory cookies