Vyberte metodu:

Řekněte nám více:

//
Prosím zvolte datum
//
Prosím zvolte datum

Jen málo věcí se dá srovnat s příchodem vzrušení, když si děláte těhotenský test a přečtete si pozitivní výsledek! Jakmile zpracujete zprávu, že se stanete matkou, vaše myšlenky se přirozeně obrátí k plánování a jedna z vašich prvních otázek bude bezpochyby: kdy je můj termín? Pomocí těchto tří jednoduchých kroků zjistíte, jak daleko jste v těhotenství:

  1. Zjistěte, kdy byl první den vaší poslední menstruace nebo přesný den, kdy jste počali.
  2. Zadejte příslušná data do kalkulačky těhotenského týdne.
  3. Pak stiskněte Zjistit hned! A zjistěte , jak daleko jste. Mějte na paměti, že každé těhotenství je jedinečné a výsledkem bude spíše odhad než přesné datum.

I když je pravda, že většina těhotenství trvá 40 týdnů, rozhodují i ​​další faktory, které určují termín. Většina nastávajících matek si neuvědomuje, že menstruace i ovulace se počítají jako první dva týdny těhotenství. Mnoho z nich si své těhotenství neuvědomí až do prvního vynechání menstruace a do té doby by mohlo být až pět týdnů. To znamená, že pouhý odhad devíti měsíců ode dne, kdy podstoupíte těhotenský test, nevypočte váš termín, ai tak se faktoring za pár týdnů sem a tam na ovulaci také nestane.

 
Pokud nedokážete přesně určit, ve kterém bodě vašeho ovulačního cyklu jste byli v době oplodnění, je těžké vědět, jak daleko jste a jaké datum potkáte se svým dítětem. Naštěstí vám může pomoci naše kalkulačka porodui.
 

S využitím data vaší poslední menstruace a délky vašeho pravidelného cyklu, nebo přesného data početí, naše kalkulačka data splatnosti rychle vypracuje váš odhadovaný termín porodu a podle toho jej přizpůsobí pro delší, kratší a průměrné délky cyklu.

Jakmile vypočítáte datum porodu, můžete získat lepší představu o tom, kdy můžete očekávat vaše maličké - a podle toho začít plánovat.

Pokud jste to ještě neudělali, jedním z prvních kroků, které byste měli udělat, je naplánovat si schůzku se svým lékařem, který vám může potvrdit, že jste těhotná, krevním testem a fyzikální zkouškou, a také vám pomůže stanovit přesnější datum porodu.

Při každé návštěvě budete vyšetřeni, abyste zjistili velikost vaší dělohy a sledovali vývoj vašeho miminka. Vzrušující součástí těchto kontrol budou milníky v těhotenství, jako je slyšení prvního srdečního tepu vašeho dítěte, nebo vidění dítěte pomocí ultrazvuku. Postupně, na základě toho, co je pozorováno na kontrolách, může být datum porodu upraveno.

Lékař vám nejlépe poradí ohledně Vašeho těhotenství,ale i tak existuje spousta věcí, které můžete udělat, jakmile zjistíte, že jste těhotná. Prozkoumejte zbytek našeho webu a zjistěte více.

Souhlas pro soubory cookies