Čisticí ubrousky Pampers New Baby

Pomáhají chránit pokožku před podrážděním

Navrženy speciálně tak, aby pečovaly o citlivou pokožku vašeho novorozence tím nejšetrnějším možným způsobem.

Jedinečné složení tvořené vodou obnovuje pH

Chrání přirozené pH pokožky lépe než vodou navlhčená bavlněná látka, aby byla i ta nejcitlivější pokožka čistá a chráněná před podrážděním.

Vyvinuté s ohledem na citlivou pokožku novorozenců

Naše čisticí ubrousky obsahují 0 % alkoholu, parfemace, barviv, parabenů, fenoxyethanolu.

Dermatologicky testované a schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance

Ideální pro nejcitlivější pokožku novorozenců.

Nejlepší ochrana pokožky vašeho novorozence

Věděli jste, že…? Enzymy v moči a stolici mění pH pokožky a zvyšují riziko podráždění a vyrážky? Všechny čisticí ubrousky od Pampers mají jedinečné složení, které chrání přirozené pH pokožky, aby byla i ta nejcitlivější pokožka čistá a chráněná před podrážděním.

Pomozte i vy! Vyhoďte je do koše, nesplachujte je.

Věděli jste, že správná likvidace použitých předvlhčených čistících ubrousků minimalizuje jejich dopad na životní prostředí? Chápeme, že je lákavé a pohodlné například spláchnout je do záchodu, zdá se to jako perfektní a pohodlné řešení. Ale pozor! Tento produkt může ucpat kanalizační systém, a při nesprávném způsobu likvidace může vést k negativním důsledkům pro naši planetu. Pokud jde o použité předvlhčené čistící ubrousky, vyhoďte je do koše, nesplachujte je.

Recenze zákazníků

    Značka Pampers nezaručuje přesnost žádného ze zde uvedených prohlášení či tvrzení o produktech a nepropaguje žádné názory vyjádřené v této sekci.

    Souhlas pro soubory cookies