Věříme, že budete díky Pampers klidně spát po celou noc. Vy nebudete muset vstávat kvůli přebalování a vaše děťátko si bude v pohodlí užívat ochranu bez protečení. Až 100% bez protečení po celou noc nebo vám vrátíme peníze.

Výrobky zahrnuté do akce

Výrobky zahrnuté do akce

Kupte si v období od 1. ledna 2023 do 31. března 2023 v jakékoli prodejně v České republice (platí také při nákupu online) výše uvedené výrobky Pampers a uschovejte si doklad o koupi. Pokud nebudete kvůli protečení plenky spokojeni, vrátíme vám peníze. Stačí zaslat zpět minimálně polovinu nepoužitých plenek spolu s formulářem na vrácení zboží.

Až 100% bez protečení po celou noc nebo vám vrátíme peníze!

Jak dostanu peníze zpět?

Jak dostanu peníze zpět?

Podmínky

Formulář na vrácení zboží

*Akce se vztahuje na nákup výrobků Pampers, které jsou zahrnuté do akce, v období od 1. ledna 2023 do 31. března 2023, nebo do vyprodání zásob. Obchodní podmínky, pravidla akce, seznam výrobků zahrnutých do akce si můžete stáhnout zde. Formulář na vrácení zboží si můžete stáhnout zde. Plati pro všechny velkosti.

** Doklad o koupi výrobků lze použít pouze jednou a nelze jej uplatnit současně v další akci. Datum nákupu musí spadat do období trvání akce. Akci vrácení peněz lze využít pouze jednou.