Láska skrze dotek

Jak vidí novorozeňátko? Obraz si můžete představit jako nepříliš barevnou šmouhu, které jen pomalu získává den po dni obrysy a ostřejší barvy. Neznamená to však, že by takto rozostřené byly všechny smysly! Například pokožka novorozeňátek je velmi citlivá a reaguje intenzivně na jakýkoli kontakt hned od prvního dne, ať už se jedná o objetí rodiče nebo lem plenky - o to více, pokud se miminko narodilo před plánovaným termínem. Značka Pampers proto před lety využila svoje zkušenosti s péčí o jemnou dětskou pokožku a začala vyrábět miniaturní plenky Preemies pro předčasně narozené děti.

Nyní se i vy můžete podílet na tom, aby byly dostupné všem předčasňátkům v českých porodnicích. Při nákupu jednoho balení jakýchkoli plenek nebo ubrousků v drogerii dm pro vaše malé zlatíčko totiž automaticky věnujete jednu plenku Preemie Protection předčasňátkům! Takže právě teď nastal ten správný čas na zakoupení zásob plenek. Jakmile nákup provedete, Pampers už za vás plenky Preemies doručí do všech perinatologických center po celé České republice, aby všechna malinká miminka mohla zažívat tu jemnost a pohodlí.

Praktické mini plenky

Kůže předčasně narozených miminek je sytě růžová, v některých případech až skoro průsvitná, protože ji ještě nechrání svrchní vrstva ani tuk. O to intenzivněji děťátka cítí každý dotek, ať už od rodičů, pečujícího personálu nebo z okolního prostředí. Vybavení perinatologických center proto musí být speciálně uzpůsobené, aby citlivé smysly takto malinkých miminek nerušilo. Značka Pampers před lety využila svých znalostí a ve spolupráci se sestřičkami z oddělení pro předčasně narozená miminka vyvinula malinké plenky Preemies, jejichž hedvábná jemnost a hladké materiály poskytují miminkům veškerý potřebný komfort. Plenka má oboustranný design, to znamená, že není při přebalování v rychlosti nutné myslet na to, kde je přední a kde zadní strana. Plenka má pupečníkový výřez vepředu i vzadu a celoplošné zapínání s opakovaně připevnitelnými pásky, které umožňující zdravé polohování. Je tvořená prodyšnými vrstvami, aby mohla citlivá pokožka miminka volně dýchat a zůstávala v suchu po dobu až 6 hodin. K tomu dopomáhá i absorpční jádro a dvojité manžety.

Vzhůru do drogerie dm

Miniaturní plenky Preemies se vyrábí ve 3 velikostech. Nejmenší z nich jsou určené už pro miminka vážící pouhých 500 gramů! Společnost Procter & Gamble, pod kterou značka Pampers spadá, je do českých porodnic dodává zdarma. A nyní se může do pomoci zapojit každý, kdo aktuálně nakupuje plenky nebo ubrousky! Při nákupu jakéhokoli produktu Pampers v prodejně dm nebo na e-shopu totiž P&G věnuje jednu malinkou plenku Preemie Protection, které předčasňátku zaručí dalších 6 hodin v suchu. Pište si do kalendářů datum 31. května – do té doby totiž akce v dm trvá.

Souhlas pro soubory cookies