Jak se poslední dny před porodem rozmazlovat

Jak se poslední dny před porodem rozmazlovat

Deidre Uria

Posledních osm měsíců bylo smrští událostí, jak jste se soustředila na přípravu své rodiny, domova a svého života na nový přírůstek. Ve své snaze o maximální připravenost jste si však na svém nikdy nekončícím seznamu úkolů zapomněla jeden úkol odškrtnout – hýčkat se a rozmazlovat!

Tady je osm způsobů, jak se jako nastávající maminka v posledních dnech před porodem rozmazlovat!

1. Zajděte si na manikúru/pedikúru


V této fázi těhotenství můžete zjistit, že vám prenatální masáž není už tak příjemná a že má na vás menší relaxační účinek. Místo toho se rozšoupněte a zajděte si na lázeňskou manikúru a pedikúru, díky nimž budete mít pokožku nádherně hebkou a nehty krásně hladké.

2. Rozzářete dům


Objednejte si úklidovou službu, která vám vydrhne, vysmýčí a vyleští každý kout ve vašem domě. Až se vrátíte z porodnice domů, bude vaší prioritou navázání citového pouta se svým děťátkem – nikoli sledování, jestli nejsou na podlaze v kuchyni nějaké drobečky. Domluvte se s úklidovou službou, aby přišla znovu čtyři týdny po vašem porodu, a doladila stav vašeho domu!

3. Zajděte si do kina, sama!


Investujte peníze do filmu s vědomím, že nebudete muset po jeho skončení nikomu sdělovat, jak se vám líbil. Jelikož tam budete sama, proč si neobjednat máslový popcorn a nepožádat o sedadlo s větším prostorem na nohy?

4. Přečíst si knihu je dobrý způsob relaxace


Zajděte si do místního knihkupectví a vyberte si nějaký dobrý bestseller pro svůj pobyt v porodnici. Anebo se můžete knih vzdát a místo nich si udělat zásoby společenských a lifestylových časopisů.

5. Vyrazte ke kadeřníkovi


Pokud stále odkládáte tolik potřebné ostříhání vlasů nebo zastřižení ofiny, pusťte se do toho a domluvte si návštěvu u kadeřníka. Nezapomeňte, že po velkém příchodu miminka na svět budete společně pózovat na mnoha fotografiích!

6. Zachyťte bříško


Objednejte si fotografa, aby přišel k vám domů a udělal celou řadu fotografií, které budou zdůrazňovat vaše těhotenské štěstí a narůstající bříško. Jakmile budete mít fotky vytištěné, hrdě je ukazujte.

7. Udělejte si poslední večer ve dvou


Jděte na to ve velkém stylu a naplánujte si se svým partnerem poslední nezapomenutelné, naprosto úžasné rande před narozením miminka. Zarezervujte si stůl v luxusní restauraci ve městě anebo si užijte večer na koncertě nebo v divadle.

Poslední týdny vašeho těhotenství by měly být oslavou toho, jak velký kus cesty jste za těch devět měsíců urazila. Neexistuje nic lepšího než si na svoji počest trochu odpočinout a zarelaxovat – zasloužíte si to!

Mohlo by se vám líbit: