pregnancypregnancy-announcements-telling-your-partner

Oznámení těhotenství: jak to říct partnerovi

Deidre Uria

Je těžké zakrýt vzrušení, které cítíte, když zjistíte, že jste těhotná – a to bez ohledu na to, jestli jde o vaše první, nebo páté těhotenství. Ale místo toho, abyste tuto skvělou zprávu na svého partnera vychrlila, vyberte si jeden z těchto devíti vtipných způsobů, jak mu dát vědět, že bude tatínkem.

1. Překvapení na dobrou noc


Až půjdete v den, kdy vám lékař potvrdí těhotenství, spát, vklouzněte k svému partnerovi do postele a s úsměvem na tváři řekněte: „Dobrou noc, tatínku!“

2. Vezměte si na pomoc kuchyňský personál


Zarezervujte si v oblíbené restauraci stůl na večeři a požádejte kuchyňský personál, aby do čokoládového nebo ovocného pyré vašeho partnera napsal slova Gratulujeme. Pokud se snažíte otěhotnět, možná mu dojde rychle, co se za vzkazem skrývá, jestli je však tohle dítě radostným překvapením, můžete se upejpat a dělat drahoty, dokud správně neuhodne, o co jde.

3. Rozbalte si dárek


Pozdravte svého partnera u snídaně s ozdobnou stužkou ovázanou kolem svého pasu. Požádejte ho, ať si rozbalí dárek, a když to udělá, uvidí slova „Jsem těhotná“ napsaná na spodní straně stužky.

4. Zvuk hudby


Vytvořte si seznam písniček, které mají v názvu slovo „baby/dítě“. O víkendu, kdy budete oba doma lenošit, zapněte přehrávač hudby a přidávejte na hlasitosti. Pozorujte ho a bavte se tím, jak dlouho potrvá, než mu to dojde!

5. Nechte za sebe promluvit jídlo


Porušte své zaběhané zvyky, co se týče večeře, a místo toho připravte svému partnerovi lahodné jídlo sestávající z baby žebírek, baby brambor, baby kukuřice a baby mrkviček.

6. Sdělte mu to dortem


Upečte mu dort a nahoru pomocí polevy vykreslete slova „Jsem těhotná“. Po večeři ho před něj jakoby nic položte a sledujte jeho reakci.

7. Zapojte do zábavy děti


Pomocí fixu na textil vyzdobte přední stranu trička a kalhoty svého staršího dítěte slovy „Velký bratr“ nebo „Velká sestra“. Oblečte mu je a požádejte ho, ať najde svého tatínka (nebo počkejte, až přijde domů). Poslouchejte z druhého pokoje, jak váš partner ten vzkaz zpracovává, a připravte se na veliké objetí, až zjistí, kde se schováváte.

8. Dárek s překvapením


Pokud vám nebude vadit, že půjdete na první návštěvu k lékaři a na ultrazvuk sama, udělejte mu překvapení. Zabalte fotky z ultrazvuku do malé dárkové krabičky a předejte mu ji na nočním rande.

9. Předejte vzkaz


Řekněte to rodičům partnera a domluvte se s nimi, aby sladké tajemství prozradili v průběhu konverzace. Váš partner se možná nejdřív uchechtne – vzrušením a nervozitou – ale zpráva, kterou dostane od svých blízkých, bude nádherným okamžikem, na který nikdy nezapomene.

Vychutnejte si způsob, který si vyberete pro oznámení radostné noviny svému partnerovi – je to začátek nádherné cesty, po níž se vydáte společně!

Mohlo by se vám líbit: